Ps5 Oyunları

Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri olup; ilgili konu hakkında sporx.com’un genel görüşünü yansıtmaz. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Intel teknolojileri; etkinleştirilmiş donanım, yazılım ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. // Performans kullanıma, yapılandırmaya ve diğer faktörlere göre değişir. Yasal Bildirimler ve Sorumluluk Reddi belgelerinin tamamını inceleyin. // Intel, insan haklarına saygı gösterme ve insan haklarının kötüye kullanımından kaçınma taahhüdünde bulunur.

Yeni oyunlar

İşlevselliklerinin tamamı veya hatta bir kısmı için bir internet bağlantısı gerektiren oyunlar, bunu genellikle ürün ambalajında (veya çevrimiçi satın alma durumunda ürün listeleme sayfasında) belirtecektir. İsteğe bağlı olarak oynamaya hazır yüzlerce PS4, PS3 ve PS2 oyunu. Her ay eklenen bettilt güvenilir mila PS5, PS4 veya Windows PC’de çok sayıda PS4, PS3 ve PS2 oyununa anında erişin. Hikayesini Çernobil felaketinin ardından bölgede oluşan anomaliler üzerine kuran serinin yeni oyununda bir kez daha aynı topraklara adım atılacak. Koca bir yıl daha geride kalırken 2021 yılı boyunca sayısız oyun piyasaya sürüldü.

Geforce Now Kütüphanesine Eight Yeni Oyun Eklendi

Puan kazanmak için rakiplerinizi yok etmeniz ve nakavt almak içinde yeteneklerinizi kullanmanız gerekir. Gelin Barbie ve Nedimeleri oyunumuzda Barbie hayatının en güzel günü olan düğününde karşımıza çıkıyor. Barbie nedimesi olarak birbirinden güzel kız arkadaşlarını seçmiş. Mause ile sizin göreviniz de bu güzel kız arkadaşları ve tabi ki gelin Barbie’yi giydirmek olacak. Öncelikle giydireceğiniz güzel kızın üzerine tıklayın ve ona özel hazırlanmış kıyafet listesini ekranın solunda görün. Tek tek seçimlerinizi yaparak güzel gelini ve kız kardeşlerini giydirin.

  • Xbox modellerinin yanı sıra PC için de gelecek olan Forza Horizon 5, 9 Kasım tarihinde oyun severler ile buluşacak.
  • PS5 konsolunuzda four.000+ PS4 oyunu oynayın.Geriye dönük uyumluluk yoluyla efsanevi PlayStation oyunlarından oluşan devasa bir koleksiyona erişin.

Aynı zamanda strateji kutu oyunlarının da bir parçası olan hive, farklı tasarımı ile dikkat çeker. Böceklerden esinlenerek tasarlanan bu oyun 2 renk ve eleven taştan oluşur. İki kişilik oynanan bu oyun, kendi kraliçe arınızı korumaya ve rakibin kraliçe arısını kuşatmaya dayanır. Rakibin kraliçe arısını ilk kuşatanın oyunu kazandığı hive ile eğlencenin tadını doyasıya yaşarsınız.

Nft Ve Blockchain Destekli Moba Oyunu Kitsumon Duyuruldu

Kimisi oyuncuları uzun saatler eğlendirdi, kimisi beklenmedik hayal kırıklıkları yarattı. 2022 yılında yine birbirinden iddialı yapımlar çıkış yaparak oyuncuları bilgisayar ve konsol başına kilitleyecek. Bu yeniden düzenlenmiş SpongeBob oyunu sadece daha görüntü kalitesine sahip olmakla kalmıyor ayrıca orijinal oyundan alınmış parçalarda bulunduruyor. Hem takımca hem rekabetçi modlarla çok oyunculu olarak oynayabilirsiniz. PS4 Pro ve Xbox One X konsollarına sahip oyuncuların bu oyunu 4K çözünürlükte de oynayabilmesi mümkün oluyor. Oyun şuanda Steam üzerinden 121,50 TL den satın alınabiliyor.

Son Eklenenler

Mause ile güzel prenseslerimizi giydirin ve yeni yıla eğlenceli bir ruh haliyle hazırlanın. Aşık Çift Yapbozu Aşık Çift Yapbozu, aşık çift görselleri kullanılarak oluşturulmuş yapbozları tamamlamaya çalıştığımız eğlenceli bir oyundur. Maşa ve Koca Ayı Çayırda Maşa ve Koca Ayı Çayırda, sevilen çizgi film karakterleri ile bir çayırda kendi alanımızı genişletmeye çalıştığımız eğlenceli bir oyundur. Ayrıca Wordle kullanıcılara oyun sonunda bir puan da veriyor.

Categories

  • Sustainability
  • Nutrition
  • Trade

Recent Posts